Бражченко Надія Вадимівна Керівник структурного підрозділу  ТОВ «Промімпекс Кременчук» 

ТОВ «Промімпекс Кременчук»

Надійний постачальник – запорука своєчасного виконання зобов’язань перед замовниками. Підсумок такого підходу, велика клієнтська база та хороша доходна частина. Будь-яке підприємство ставить собі за мету, як забезпечити свого клієнта відповідно до його запиту, а й постійно збільшувати свою доходну частину і прибуток. Аналізуючи ринок, можна зробити висновок, що дохід організації може показувати приріст завдяки поєднанню ціна/якість плюс грамотний менеджмент керівництва та колективу.

Такий курс тримає і наша організація, а саме високоякісні комплектуючі та сучасний менеджмент. «Промімпекс» вже 21 рік, займає лідируючу позицію на ринку РВТ та гідравлічного обладнання. За минулий час колектив підприємства напрацював величезну клієнтську базу та досить вражаючий асортимент, комплектуючих та обладнання, що налічує понад 11000 позицій.

Керівництво компанії, своєчасно подбало про перспективу розвитку, і акцентувало увагу на освіті цілої мережі філій, які на сьогоднішній день активно розвиваються не тільки в регіонах, а й у ближньому зарубіжжі.

Філія «Промімпекс Кременчук» —

це повноцінний підрозділ, зі своєю матеріально-технічною базою. Основний упор філії – виробництво та комплектація РВС (рукавів високого тиску), всілякої застосовності. Вироблені рукави застосовуються в хімічній промисловості (перекачування хімреактивів, нафтової індустрії, у роботі з компресорних установок, гідравлічних та абразивних системах та інше).

Співпраця з нашою компанією економічно доцільна з багатьох причин.

1.Ціна — саме ця умова може бути однією з перших мотивуючих складових. «Промімпекс» є виробником комплектуючих та арматури для опресування РВТ, тому політика ціноутворення компанії зацікавить будь-якого споживача від великого промислового підприємства до дрібного приватного підприємця. Окрім власної лінійки продукції, компанія співпрацює з низкою зарубіжних підприємств, які виробляють подібні комплектуючі. У підході до ціноутворення компанія також враховує обсяги продажів, що реалізуються через мережу філій, що дає перевагу перед конкурентами.

2.Склад кожного окремого підрозділу і підприємства у цілому — це величезний список продукції, здатний забезпечити запит кожного клієнта майже будь-якому обсязі. Також компанія співпрацює з низкою вітчизняних та зарубіжних підприємств, що спеціалізуються на виробництві великих гідравлічних вузлів (гідромотори, гідравлічні насоси, гідророзподільники, вакуумні насоси, охолоджувачі для гідравлічних систем та інші комплектуючі).

3.Документальний супровід, далеко не остання складова якісного сервісу. Команда менеджерів оперативно оформить весь перелік бухгалтерської документації щодо повноцінної угоди між підприємствами.

4. Відповідно до специфічної потреби замовника чи клієнта, бувають випадки відсутності тієї чи іншої компонента, для РВТ, чи більшого гідро-вузла. Однак сьогодні швидкість поставки комплектуючих досить висока завдяки безлічі логістичних компаній, які здатні забезпечити оперативну доставку з будь-якої точки країни.

Наша компанія цінує своїх клієнтів та працює на довгострокову перспективу. І наша мета не заробити за рахунок перегляду цінової політики у бік збільшення, а організувати якнайбільший товарообіг, який забезпечить прибутковість підприємству.

«Промімпекс Кременчук» – це якість, оперативність та висококваліфікований сервіс для кожного клієнта.